• BIST 95.852
 • Altın 190,976
 • Dolar 4,6622
 • Euro 5,4311
 • Sakarya : 22 °C

Böyle Sapıklık olur mu? Böyle Mehdilik olur mu?

Böyle Sapıklık olur mu? Böyle Mehdilik olur mu?
15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminde komutan, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Osman BABADAĞI’na telefon ederek “darbe var teslim ol geliyoruz” dedi. Kahraman Müdürümüz de “buda nerden çıktı teslim olmuyorum gücün yetiyorsa gel de al” dedi.

Bismillah deyip çelik yeleğini giyerek fedakar polislerimize de emir vererek harekete geçti. İlk hedefi Valilik binası idi. İşgal eden hainlerden Valilik binasını teslim aldı.

Bu durumu basından öğrenince vadettim bu kahraman müdürümü ziyaret edip kucaklayacağım ve gözlerinden öpeceğim diye.

14 Ekim Cuma günü öğleden sonra bu vaadimi yerine getirip Sayın Müdürümü makamında ziyaret ettim. Kucaklayıp gözlerinden öptüm. Dua ettim.

Her zaman elimizden ve gönlümüzden geldiği kadar darbeye karşı olan komutanlarımıza asker ve polis kardeşlerimize duacıyız. Devletimize ve fedakâr milletimize de duacıyız.

Bu cennet misali vatanımızda huzur, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamak istiyoruz. Bu bizim hakkımızdır. Bizim gidecek başka yerimiz yoktur.

 

Üç beş ermeni hayranına, İsrail hayranlarına, İsrail de öldürülen bir çocuk için gözyaşları döken, Filistin de ve diğer İslam ülkelerinde öldürülen binlerce yavru için hiç sesini çıkarmayan bir gayri Müslim öldüğünde taziyeler yağdıran,

kendi öz vatanında binlerce şehit verilirken bağrımıza basabileceğimiz komutanlarımız, askerlerimiz, polislerimiz şehit olurken geride kalan aileler, yavrular, gözyaşı dökerken bir sefer olsun sesini çıkarmayan neidüğü belirsiz sahte mehdiye bu vatanı bırakmayacağız.

Yediden yetmişe 15 Temmuzda olduğu gibi bu günde aynı şekilde hazırız. En garibime giden bu sahte mehdiye inanan ve onun için her türlü ihaneti yapan sözüm ona mürekkep yalayanların ona olan teslimiyetidir.

Her gün Peygamberimiz (S.A.V) ile görüşürmüş. Peygamberimiz (S.A.V)’mi dedi ona papanın elini öp diye. La ilahe illallah de yeter. Muhammed en rasulullah demeye gerek yok. Böyle sapıklık olur mu? Böyle mehdilik olur mu?

Bunu da söyleyen Sakarya da bir hâkim şu anda içerde. Daha niceler. Demek ki bunun mürekkebini yalayan zehirleniyor. Sihir isabet ediyor. Cin iblis çarpıyor.

Bu ne acayip mürekkeptir. Bunu nerden buldu? Herhalde pensilvanya da buldu. Bediuzzaman Hz.lerinin mürekkebini terk eder pensilvanya mürekkebine dönersen kendini mahvedersin.

Bizi de, Müslümanları da sıkıntılara koyarsın. Peygamberimiz (S.A.V) ile görüşen sahte mehdi bu emri Peygamberimiz (S.A.V)’den mi aldı.

Top, tüfek, tank, savaş uçakları ile seni kabul etmeyenleri imha eyle. Haşa Peygamber böyle bir şey der mi? Hala bu insanı anlamış değilim. Ey onun adamları siz bu sahte mehdiyi anladınız mı? Allahu Teala akıl fikir versin.

Birde 15 Temmuzda Birinci Ordu Komutanımız şuanda Genelkurmay İkinci Başkanı değerli Orgeneral Ümit DÜNDAR paşamın açıklamasını radyodan duyunca çok rahatladım.

Mümkün olsa onu da ziyaret ederek kucaklayıp gözlerinden öpmek istiyorum. Ulaşamazsam buradan derin sevgilerimi, saygılarımı arz eder kucaklayıp gözlerinden öperim.

Ve onun yanında yer alan bütün komutanlarımın da. İkinci ve üçüncü ordu komutanlarından hiç ses çıkmadı. Onlar sahte mehdiyi getirmekle ve değerli halkımızı imha etmekle meşguldüler.

Yazıklar olsun onlara. Kimi öldürüyorsunuz? Siz hangi vatanın evlatlarısınız. Onlara da hidayet dilerim.

Benim göz bebeğim, 70 senedir hizmet vermeye çalıştığım Kur’an Kursumu ve binlerce Kur’an Kursunu ne yapacaktınız?

Bizleri içerimi alacaktınız? 75 yaşını Kur’anla geçiren bizleri zindanlara mı alacaktınız? Ben yaşlı ve rahatsızım oralarda duramam.

Rabbime nihayetsiz şükürler olsun bu sui tedbirlerinizi kendi aleyhlerinize reddetti. Mevla’nın yardımı ile bizleri sizin şerrinizden kurtaran darbe karşıtı komutanlarıma, bütün güvenlik güçlerime selam olsun.

Yüce rabbimden şehit olanlara rahmet, geride kalanlara sıhhat selamet ve iki cihan saadeti dilerim. Gazilerimize de Cenabı Hakk’tan acil şifalar dilerim.

98545092114626f96b1e014f29c8610c.jpg

Bu haber toplam 3277 defa okunmuştur
Diğer Haberler
 • Akyazı ve Sakarya basını Özyılmaz’ın iftarında buluştu14 Haziran 2018 Perşembe 15:21
 • Bayram Arefesinde Mezarlıklar doldu taştı14 Haziran 2018 Perşembe 14:26
 • Bayram hazırlıkları başladı.Pazarı doldu taştı13 Haziran 2018 Çarşamba 17:11
 • Akyazı’da Sakal-ı Şerif heyecanı13 Haziran 2018 Çarşamba 14:32
 • Açba ve Bülbül düşman çatlattı12 Haziran 2018 Salı 12:02
 • Mahalleli iftarda buluştu11 Haziran 2018 Pazartesi 14:58
 • Sukenarında geleneksel İftar ve Kadir gecesi programı gerçekleşti11 Haziran 2018 Pazartesi 14:10
 • Akyazı’da Kadir gecesi coşkusu11 Haziran 2018 Pazartesi 12:58
 • Bu İftar uzun süre konuşulur11 Haziran 2018 Pazartesi 12:25
 • Olmaz olmaz demeyin burası Akyazı her şey olabilir09 Haziran 2018 Cumartesi 16:05
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim