• BIST 107.041
  • Altın 143,530
  • Dolar 3,5635
  • Euro 4,1526
  • Sakarya : 20 °C

Amatörde bu hafta İşte Program

Amatörde bu hafta İşte Program
Sakarya Amatör liglerinde bu hafta oynanacak maçlar ve saatleri

Amatör Futbol’da Haftanın Programı

 

 14 Kasım 2014 Cuma

 

Karaman Sentetik Saha Saat 20:30 Büyükdere Ş.-Yeşiller Gnç. 2-1

Erenler Sentetik Saha Saat 19:30 Harbişspor-Karaçamspor 1-0

Erenler Sentetik SahaSaat 21:30 Harunustaspor-S.Kurtköy 4-2

 

15 Kasım  2014 Cumartesi

Arifiye Sentetik Saha Saat 13:30 Arifiyespor-S.Kuyudibispor  3-2

Ferizli Stadı Saat 13:30 Ferizlispor-As Akyazıspor  0-4

Sapanca Atatürk Stadı Saat 13:30 Sapanca Gençlik-Hacıkışla  4-0

Karaman Sentetik Saha Saat 13:30 Adapazarıspor-Pamukova G. 1-0

Karaman Sentetik Saha Saat 15:30 Yenikent Fırat-Kocaalispor  

Karaman Sentetik Saha Saat 17:30 Kaynarca-Pazarköy Eğitim

Yuvalıdere Sahası     Saat 13:30 Yuvalıderespor-Bayatspor 5-1

Erenler Sentetik Saha Saat 16:00 Çaykışlaspor-Hendek Akova

Erenler Sentetik Saha Saat 18:00 Nuriosmaniye-Taşkısığıspor

Akyazı Erdoğdu Sahası Saat 13:30 Akyazıspor-Akçayspor 5-2

Karasu Sentetik Saha Saat 13:30 Limandere-Altınderespor 2-3

Pamukova Atatürk Stadı  Saat 13:30 Cihadiye-Akyazıgücüspor 0-5

Kuzuluk Sentetik Saha Saat 13:30 As Kuzuluk-Karapürçekspor  2-4

Hendek Atatürk Stadı Saat 13:30 H.Dereköyspor-Yıldırımspor 0-2

 

16 Kasım 2014 Pazar

Serdivan Stadı Saat 13:30 Serdivan-Eskişehir Sağlık

Erenler Sentetik Saha Saat 13:30 Sakarya Bayan F.-Bakırköy Z.

Erenler Sentetik SahaSaat 15:30 Erenlerspor-Garajlar Taç

Erenler Sentetik SahaSaat 17:30 Demirspor-Hanlıköyspor

Erenler Sentetik SahaSaat 19:30 Sarıcalarspor-Aşağı Kirazca

Akyazı Atatürk Stadı Saat 13:30 Taşburunspor-Sapanca Akd.

Söğütlü Stadı   Saat 13:30 Söğütlüspor-Yeni Hendek

Kırkpınar Stadı Saat 13:30 Kırkpınar-Sahil Karadeniz

Hendek Çamlıca Sahası Saat 13:30 Çamlıca Bld.-As Arifiye

Emirler sahası Saat 13:30 Ç.Bekirpaşa-Ferizli Krdnz.

Kuzuluk Sentetik Saha Saat 13:30 Kuzulukspor-Kızılkaya

Karaman Sentetik Saha Saat 13:30 Tekspor-Yeşilyurt Belde

Karaman Sentetik Saha Saat 15:30 Hızırtepe Özen-Geyvespor

Karaaptiler Sahası Saat 13:30 Karaaptiler Akın-Alaağaç

Geyve Atatürk Stadı Saat 13:30 Taraklıspor-Çınarlık G.

Kocaali Sentetik Saha Saat 15:00 Kocaali Sahil-Hacımercan

Arifiye Sentetik Saha Saat 13:30 Kışlaçay-Hendek Gençlik

Karasu Sentetik Saha Saat 13:30 K.Kültür Gnç.-Hendek Boğaz

Pamukova Atatürk Stadı Saat 13:30 Pamukova-Y.Alandüzü

 

 

Bu haber toplam 687 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim