• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Sakarya : 5 °C

Amatör Liglerde 3.Hafta Programı

Amatör Liglerde 3.Hafta Programı
Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Küme de 3. hafta maç programı açıklandı
Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Küme de 3. hafta maç programı açıklandı


SÜPER AMATÖR A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
21.10.2012 17:30 Erenler Suni HARMANLIKSPOR PAMUKOVASPOR
21.10.2012 19:30 Erenler Suni ERENLERSPOR KUZULUKSPOR
21.10.2012 15:30 Serdivan SAPANCAKURTKÖY SERDİVANSPOR
21.10.2012 15:30 Kocaali YENİHENDEKSPOR KOCAALİSAHİL
21.10.2012 15:30 Kırkpınar KIRKPINARSPOR KARASUAZİZİYE
21.10.2012 15:30 Erenler Çim ŞEKERSPOR İLÖZELİDARESİ

SÜPER AMATÖR B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
20.10.2012 15:30 Karasu KARASUSPOR HACIKIŞLASPOR
20.10.2012 15:30 Söğütlü SÖĞÜTLÜSPOR GARAJLARTAÇ
20.10.2012 16:00 Erenler Suni NURİOSMANİYE HENDEKGENÇLİK
20.10.2012 14:00 Erenler Suni YILDIRIMSPOR DEMİRSPOR
20.10.2012 15:30 Karaman TEKSPOR SAPANCAGENÇLİK
20.10.2012 15:30 Emirler BEKİRPAŞABELDE HARBİŞSPOR

1.AMATÖR KÜME A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
21.10.2012 15:30 Karaaptiler OZANLARGÜCÜ SÖĞÜTLÜKALE
21.10.2012 15:30 Küçük Karasu KUYUMCULUSPOR FERİZLİKARADENİZ
20.10.2012 13:30 Arifiye Suni YEŞİLYURTBELDE ALAAĞAÇSPOR
Saha Yok HIZIRTEPEÖZEN KIŞLAÇAYSPOR
20.10.2012 18:00 Erenler Suni KARAPÜRÇEKSPOR ÇINARLIKGENÇLİK
20.10.2012 15:30 Karaaptiler KARAAPTİLERAKIN BÜYÜKDEREŞAHİN

1.AMATÖR KÜME B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
21.10.2012 13:30 Arifiye Suni KARAÇAMSPOR YUVALIDERESPOR
21.10.2012 15:30 Ferizli FERİZLİSPOR TAŞKISIĞISPOR
20.10.2012 15:30 Arifiye Suni ARİFİYEDOĞAN P.GENÇLERGÜCÜ
21.10.2012 15:30 Alifuatpaşa ALİFUATPAŞA AKOVASPOR
20.10.2012 13:30 Taşburun AKYAZIGÜCÜ HENDEKBOĞAZ
20.10.2012 20:00 Erenler Suni ÇAYKIŞLASPOR KÜÇÜCEKBELDE

1.AMATÖR KÜME C GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
21.10.2012 15:30 Altındere AKYAZISPOR SAHİLKARADENİZ
20.10.2012 15:30 Yuvalıdere LİMANDERESPOR KAYNARCASPOR
21.10.2012 13:30 Altındere ALTINDERESPOR AKÇAYSPOR
21.10.2012 15:30 Pamukova FEVZİYESPOR KALAYCISPOR
Saha Yok HACIMERCAN ÇAMLICABELDE
20.10.2012 15:30 Alifuatpaşa TARAKLISPOR PAZARKÖYEĞİTİM

1.AMATÖR KÜME D GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
20.10.2012 15:30 Taşburun TAŞBURUNSPOR HENDEKDEREKÖY
21.10.2012 15:30 Yuvalıdere KUZULUKERSOY KAZIMİYESPOR
21.10.2012 15:30 Mekece MEKECESPOR SAPANCAAKADEMİ
21.10.2012 15:30 TaşlıkEğitim 1 TAŞLIKİDMANYURDU AŞAĞIKİRAZCA
20.10.2012 15:30 Hanlı HANLIBELDESPOR BAYATSPOR


Bu haber toplam 773 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim