• BIST 93.279
  • Altın 211,031
  • Dolar 5,4552
  • Euro 6,1672
  • Sakarya : 11 °C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
Sakarya Süper ve 1. Amatör Lig'de 6. hafta karşılaşmalarının oynanacağı sahalar ve saatler şu şekilde...

spor264.com'un haberine göre..

 

SÜPER AMATÖR A GRUBU

02.11.2018 CUMA

HARBİŞSPOR — HENDEKDEREKÖYSPOR (Karaman Suni Çim) saat 20.00

 

04.11.2018 PAZAR

AŞAĞIKİRAZCASPOR — HARMANLIKSPOR (Arifiye Belediye Kompleksi) saat 14.00
SAKARYATÜVASAŞSPOR — ASAKYAZISPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) saat 17.00
ALAAĞAÇSPOR — KOCAALİSAHİLSPOR (Kuzuluk Suni) saat 15.00
SAPANCAGENÇLİKSPOR — KARASUYALISPOR (Sapanca Atatürk) saat 14.00
SÖĞÜTLÜSPOR — GEYVESPOR (Söğütlü) saat 14.00

 

B GRUBU

 

03.11.2018 CUMARTESİ

ARİFİYEKALAYCISPOR — ADAPAZARISPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 14.00
KIŞLAÇAYSPOR — ARİFİYESPOR (Kışlaçay) saat 14.00
AKOVABARIŞSPOR — ERENLERSPOR (Akova Sahası) saat 14.00
PAMUKOVA1968SPOR — KOCAALİSPOR (Pamukova) saat 14.00
SAKARYAKIRKPINARSPOR — KARASUGÜVENSPOR (Kırkpınar) saat 14.00
FERİZLİSPOR — HARUNUSTASPOR (Ferizli Suni) saat 13.00

 

1. AMATÖR

 

A GRUBU

 

04.11.2018 PAZAR

ÇAMLICABELDESPOR — KÜÇÜCEKBELDESPOR (Çamlıca) saat 15.00
KARAPÜRÇEKSPOR — SAKARYACADDESİSPOR (Akyazı Suni) saat 14.00
HANLIKÖYSPOR — YENİALANDÜZÜSPOR (Hanlı Sahası) saat 15.30
54FUTBOLKULÜBÜ — AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR (Karaman Suni Çim) saat 19.00
GEYVEBAYATSPOR — TAŞBURUNSPOR (Mekece) saat 15.30
ŞEYHVARMAZSPOR — HACIKIŞLASPOR (Mekece) saat 13.00

B GRUBU

 

03.11.2018 CUMARTESİ

TARAKLISPOR — RASİMPAŞASPOR (Taraklı) saat 14.00
GARAJLARTAÇSPOR — KAYNARCASPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 18.00
SİNANOĞLUSPOR — KAZIMPAŞABİRLİKSPOR (Ferizli Suni) saat 15.30
AKYAZIGÜCÜSPOR — ALTINDERESPOR (Akyazı Suni) saat 18.00
HIZIRTEPEÖZENSPOR — YEŞİLYURTBELDESPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 20.00
LİMANDERESPOR — AKÇAYSPOR (Karasu Suni)

 

C GRUBU

 

04.11.2018 PAZAR

HENDEKGENÇLİKSPOR — AKARTEPESPOR (Hendek Suni) saat 13.00
HENDEKBOĞAZSPOR — KUZULUKSPOR (Hendek Suni) saat 15.30
HAYRETTİNSPOR — KARAAPTİLERAKINSPOR (Pamukova) saat 15.00
FERİZLİKARADENİZSPOR — YUVALIDERESPOR (Ferizli Suni) saat 14.00
AKYAZIAKINSPOR — TAŞKISIĞISPOR (Akyazı Suni) saat 18.00
ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR — SAPANCAKURTKÖYSPOR (Emirler) saat 15.30

 

D GRUBU

 

03.11.2018 CUMARTESİ

HACIMERCANSPOR — ÇAYKIŞLASPOR (Sapanca Atatürk) saat 15.00

SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR — SAKARYATEKSPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) saat 19.00

 

04.11.2018 PAZAR

KEREMALİSPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR (Akyazı Suni) saat 20.00
AKYAZISPOR — KARASUAZİZİYESPOR (Akyazı Suni) saat 16.00
KOCATÖNGELSPOR — FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR (Karaman Suni Çim) saat 17.00

Bu haber toplam 325 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim