• BIST 93.492
  • Altın 211,318
  • Dolar 5,4683
  • Euro 6,1708
  • Sakarya : 12 °C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
Sakarya Süper Amatör ve 1. Amatör Lig'de 5. hafta karşılaşmalarının oynanacağı sahalar ve saatler şu şekilde...

SPOR264.COM:-

 

SÜPER AMATÖR


A GRUBU

 

27.10.2018 CUMARTESİ

GEYVESPOR — SAKARYATÜVASAŞSPOR (Geyve) saat 14.00
ASAKYAZISPOR — HARBİŞSPOR (Akyazı Suni) saat 14.00
HENDEKDEREKÖYSPOR — AŞAĞIKİRAZCASPOR (Hendek Suni) saat 14.00
HARMANLIKSPOR — SAPANCAGENÇLİKSPOR (Karaman Suni Çim) saat 14.00
KARASUYALISPOR — ALAAĞAÇSPOR (Karasu Suni) saat 13.00
KOCAALİSAHİLSPOR — SÖĞÜTLÜSPOR (Kocaali Suni)

 

B GRUBU

 

27.10.2018 CUMARTESİ

KARASUGÜVENSPOR — PAMUKOVA1968SPOR (Karasu Suni) saat 15.30

 

28.10.2018 PAZAR

HARUNUSTASPOR — AKOVABARIŞSPOR (Akyazı Suni) saat 14.00
ERENLERSPOR — KIŞLAÇAYSPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 14.00
ARİFİYESPOR — ARİFİYEKALAYCISPOR (Arifiye Belediye Kompleksi) saat 14.00
ADAPAZARISPOR — SAKARYAKIRKPINARSPOR (Karaman Suni Çim)
KOCAALİSPOR — FERİZLİSPOR (Kocaali Suni) saat 14.00

 

1. AMATÖR

 

A GRUBU

 

27.10.2018 PAZAR

SAKARYACADDESİSPOR — ÇAMLICABELDESPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 15.00
AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR — ŞEYHVARMAZSPOR (Emirler) saat 15.00
KÜÇÜCEKBELDESPOR — GEYVEBAYATSPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 17.00
YENİALANDÜZÜSPOR — KARAPÜRÇEKSPOR (Karaman Suni Çim) saat 18.00
TAŞBURUNSPOR — KARASUKÜLTÜRGENÇLİKSPOR (Akyazı Suni) saat 19.00
HACIKIŞLASPOR — HANLIKÖYSPOR (Karaman Suni Çim) saat 20.00

 

B GRUBU

 

28.10.2018 PAZAR

AKÇAYSPOR — SİNANOĞLUSPOR (Kırkpınar) saat 15.00
KAZIMPAŞABİRLİKSPOR — GARAJLARTAÇSPOR (Kazımpaşa) saat 15.00
KAYNARCASPOR — TARAKLISPOR (Kaynarca Suni) saat 14.00
RASİMPAŞASPOR — HIZIRTEPEÖZENSPOR (Hendek Suni) saat 15.30
YEŞİLYURTBELDESPOR — AKYAZIGÜCÜSPOR (Hendek Suni) saat 13.00
ALTINDERESPOR — LİMANDERESPOR (Akyazı Suni) saat 16.00

 

C GRUBU

 

28.10.2018 PAZAR

KARAAPTİLERAKINSPOR — HENDEKBOĞAZSPOR (Karaaptiler) saat 15.00
SAPANCAKURTKÖYSPOR — HAYRETTİNSPOR (Kurtköy) saat 14.00
KUZULUKSPOR — HENDEKGENÇLİKSPOR (Kuzuluk Suni) saat 13.00
AKARTEPESPOR — AKYAZIAKINSPOR (Söğütlü) saat 15.00
TAŞKISIĞISPOR — FERİZLİKARADENİZSPOR (Taşkısığı) saat 15.00
YUVALIDERESPOR — ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR (Yuvalıdere) saat 15.00

 

D GRUBU

 

26.10.2018 CUMA

ÇAYKIŞLASPOR — KAZIMİYESPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 20.00

 

28.10.2018 PAZAR

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR — AKYAZISPOR (Akyazı Suni) saat 20.00
KARASUAZİZİYESPOR — KEREMALİSPOR (Akyazı Suni) saat 18.00
PAZARKÖYEĞİTİMSPOR — SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR (Kuzuluk Suni) saat 15.30
SAKARYATEKSPOR — HACIMERCANSPOR (Karaman Suni Çim) saat 16.00

Bu haber toplam 346 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim