• BIST 117.216
  • Altın 165,687
  • Dolar 3,9176
  • Euro 4,8144
  • Sakarya : 21 °C

Akyazı MHP ‘de Katılım Töreni

Akyazı MHP ‘de Katılım Töreni
MHP Akyazı ilçe teşkilatı Cumartesi günü saat 19.00 da parti binasında partiye yeni katılan 50 kişiye rozetlerini Başkan Ali Doğan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takıldı.

Gecede İzmir’de Üniversitede PKK’lı militanlar tarafından öldürülen Üniversite başkanı Fırat Çakıroğlu için dua yapıldı. Toplantıya katılanların yakalarına Fırat Çakıroğlu fotoğrafları da takıldı.

Törende İlyas İkinci, Rasim Aksoy,Mehmet Öztemel,Servet Yılmaz,Veysel Baş,Turgay Yılmaz,Veysel Tuna,Mustafa Keskin,İbrahim Balcı,Özkan Kalkan,Ali Ertekin,Bahattin Aktaş,Mustafa Dayal,Ümit Açıkgöz,Sedat Fil,Erol Gökten,QAli Özdemir,Alaattin Elma,Mustafa Bulut,Ahmet Çelik,Cüneyt Dönmez,Murat Durak,Saim Cankur,Şeref Tekin,Raif Hekimoğlu,İsmail Kalkan,Serkan Kahraman,Yavuz Metin,Serkan Özgür,Mahmut Odabaş,Sezai Sezgin,Veysel Baş,Kadem Kardeş,Şerafettin Bal,Ömer Bozkurt,Dinçer Şenyüz,Muhammet Benli,Burak Aksoy,Murat Kaya,Yavuz Kaya,Yusuf Ocak,Derya Demir,Nilgün Dinçer,Gözde Keskin,Filiz İbaç,Meryem KeskinTuğçe Rençber,Semra Çetin,Hüseyin Bostan,Mustafa Boğaz’a parti rozetleri ilçe başkanı Ali Doğan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takıldı.

Katlım töreninde ilçe başkanı Ali Doğan Eroğlu basın bildirisini okudu.

İşte o basın bildirisi

Kıymetli misafirler,çok değerli hanfendiler,beyfendiler Akyazı mızın güzide basın mensupları,MHP Akyazı ilçe teşkilatı olarak düzenlemiş olduğumuz aylık olağan basın açıklamamız ve partimize katılım törenimize hoşça geldiniz,Safalar getirdiniz.

Sözlerime başlamadan önce,geçtiğimiz günlerde  evine giderken insan olarak tanımlayamayacağımız kişilerce hunharca katledilen Özgecan ASLAN adlı kardeşimize Allahtan rahmet,ailesi ve yakınlarınada başsağlığı diliyorum.

Efendimiz Hz Muhammed (sav) buyurmuşki; Allahım,iki ayak üzerinde yürüyenlerin ve karnı üzerinde sürünenlerin şerrinden sana sığınırım.Ruhun uçurumlarından,şuurun düzlüğüne çıkmadığımız sürece,ahlak ve insanlığın safında buluşmadığımız müddetçe yollarımız kapalıdır.Bu saldırıyı lanetlemek yetmez,kınamak kafi gelmez,   çünkü hiçbir söz Özgecan kızımızın yaşadıklarını ve cani leri tarif etmeye yetmez,insanlığın yüzkarası canilerin hak ettiği cezayı bulmasını önce rabbimden niyaz eder,sonrada hukuk insanlarından gereğini ne ise en ağır şekilde cezalandırılmasını isterim.Yine geçtiğimiz günlerde,BBP kurucusu ve eski genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ağabeyimizin annesi Fidan Yazıcıoğlu hakkın rahmetine kavuşmuş tur.Fidan annemize Allahtan rahmet,kederli ailesine sabırlar niyaz ederiz.

Ve yine dün Ege üniversitesinde meydana gelen olaylarda İzmir Ülkü Ocakları Fakülte başkanı olan Fırat kardeşimize pkk lılar tarafından yapılan hain saldırı sonucu kardeşi miz bıçaklanarak şehit olmuştur.

Yandaş medyanın adına çözüm süreci denilen ve ısrarla devam ettirilen ihanet sürecine zarar gelmesin diyerek tv kanallarında karşıt görüşlü grup diye bahsetmesini de şiddetle kınıyoruz.Öldürülen,şehit edilen kardeşimiz ülkücüdür,öldüren şerefsizlerde pkk lıdır.

Üniversite rektörüne defaten söylenmesine karşı,Emniyet teşkilatına haberler verilmesine rağmen 2 gündür yaşanan olaylar sonrasında bu elim olay yaşanmıştır.

Kobane'ye özel yaralı taşıma hattı kuran,hastane tahsis eden sağlıkta reformlar yapan AKP hükümetinin yönettiği devletimizde,içinde tıp fakültesi bulunan üniversitede ancak 45 dk sonra olay yerine ambulans gitmesi manidardır.

Ölen kişinin adı Fırat değil, Hrant olsaydı bugün Türkiye yıkılıyordu.Hepiniz Ermeniydiniz.Ölen kişinin adı Fırat değil,Rabia olsaydı meydanlarda 4 parmağınızı gösteriyordunuz.Giydiğiniz dantelli kefenlerde cabası !Ama ölen kişi Fırat Çakıroğlu.O bir Türk milliyetçisi idi.Onun içindir bu sessizliğe bürünüşünüz.

Sizler istediğiniz kadar bizleri eleştirin, istediğiniz kadar bu reis’te ne demek oluyor diyerek ağzınızı yamultarak konuşun,Sizler istediğiniz kadar Bu ülkücüler şöyledir böyledir diye durun,Ama gerçekleri değişemezsiniz,Bugün Türkiye'nin çoğu bölgesinde Devlet olmadığı gibi, Üniversitelerde de maalesef devlet yok.Çok açık ve net söylüyorum,Üniversitelerde Ülkücüler olmasa ne kızınız ne oğlunuz rahatça okuyabilir,Üniversitelerde Ülkücüler olmasa aynı güneydoğuda olduğu gibi buralarda da pkk lı lar hakimiyet kuracaktır.Siz yine oturduğunuz yerden eleştirmeye devam edin, Bizler namusumuz olarak bildiğimiz bu vatanın her kare sinde canımızı vermeye hazırız. Çünkü bizim Vatan sevgisi imandandır demenin ne olduğunu bilecek kadar elhamdülillah Müslüman'ız. Buda bize yeter arkadaşlar.

Değerli arkadaşlar,Daha önceki toplantımızda da bahsettiğim üzere MHP'nin Türkiye de bilinçli bir şekilde sesi kısılmaktadır,halkımızdan gerçekler saklanmakta,MHP'nin doğru teşhisleri mevcut iktidara sıkıntı vermektedir.Ben ne yaparsam doğrudur mantığı ile yönetilmeye çalışılan,demokrasinin sadece adı olduğu,hukukun ve kanunların kişiye özel olarak tasarlanıp uygulandığı ülkemizde artık mızrak çuvala sığmamaktadır.Çok şükür ki artık milletimiz doğruları görmeye başlamış, iktidarı sorgulamaya ve samimiyet testine tabi tutmuş, 7 haziranda da sınıfta bırakmaya karar vermiştir.İktidarın alternatifi olarak artık insanlarımız Dr. Devlet Bahçeli beyin önderliğinde MHP'yi dört gözle beklemeye başlamıştır.Halkımızın kararı ve beklentisi bu yönde iken şer güçler durumdan rahatsız olmuş,her zaman yaptıkları en iyi iş olan mikserliğe ve bozgunculuğa başlamak için kollarını sıvamışlardır.Ancak bu sefer Allahın İzni ile başaramayacaklar,kazmış oldukları kuyuya kendileri düşecektir ve düşmeye de başlamışlardır.AKP nin içinde yaşanan korkunun kokusu,Akyazı dan olduğu gibi Edirne den Kars'a memleketimin her yerinde burunların direklerini sızlatmaya başlamıştır.

Türkiye'nin en güçlü ve büyük kurumlarının başında olan yöneticilerin,Milletvekili olup ülkeme hizmet etmek istiyorum sözleri,aslında kendi iç dünyalarında yaşadıkları her şey buraya kadarmış,bari milletvekili.olup dokunulmazlık zırhı alayım cevabı ile karşılık bulmaktadır.

Fakat ne yaparlarsa yapsınlar hepsi nafile,Korkunun ecele faydası yoktur arkadaşlar,7 Hazirandan sonra Sayın Cumhurbaşkanının deyimiyle Men Dakka Dukka olacaktır,yani eden bulacaktır Allahın izni ile.MHP,doymayan,giymeyen,gezmeyen,gülmeyen milyonların hakkını ve alacağını savunmak için iktidar olacaktır.Buradan en başta değerli Akyazı halkını ve sesimizin ulaştığı herkesi,önümüzdeki günlerde yaşanabilecek ucuz tiyatro sahnelerine karşıda geçmişte yaşanan birkaç olayı örnek göstererek uyarıp hatırlatmak isterim.İsrail'le girişilecek muhtemel ağız dalaşlarına ve laf ebeliklerine karşı hazır olalım,kanmayalım.Sizde biliyorsunuz ki yarım saat geçmeden benim tepkim İsrail halkına değil,benim tepkim sayın perese değil, moderatöreydi diyerek dünyaya geri vitesin ne demek olduğunun başka bir izahını bu iktidar yapmıştır.

Natoya rest çekmelerine,kükremelerine aldanmayalım,

Hatırlayacağınız üzere Nato nun ne işi var Libya'da diyen zihniyet,Libya kuşatması için 10 gün içerisinde İzmir'i karargah yapıp,Libyanın kuşatılmasını desteklemek için denizaltılar ve savaş gemileri gönderen zihniyettir.Yunanistan başbakanı ateist diyerek yapılabilecek din istismarlığına ve çıkması muhtemel Kıbrıs krizine karşı hazırlıklı olalım,Sahte gözyaşlarına,hıçkırıklara ajitasyonlara mahal vermeyelim,Ve bu söylediklerimizde ne kadar haklı olduğumuzu ispatlayacak bir olayda sayın cumhurbaşkanı tarafından meydanlarda şu an ifade edilmektedir.Neymiş efendim,ailesine ve kızına suikast düzenlenecek miş.Tehdit altındaymışlar.

Aslında buna verilecek cevap çok, fakat internet fenomeni Fuat AVNİ nin verdiği cevap da manidar olmuştur değerli arkadaşlar.Bir cumhurbaşkanı düşünün İnternet fenomenine,savaş açmış Delikanlıysan çık ortaya demiş.Fuat AVNİ nin verdiği cevap şu;Delikanlı adam kızının arkasına saklanmaya tenezzül etmez,Delikanlıysan kızının arkasından çık.

Yazık ki Türk milleti tarihi boyunca hiç bu şekilde aciz durumlara düşmemiştir,Her ne kadar sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın düşüncelerini benimsemesek te Temsil ettiği makam yönünden içine düştüğü bu duruma üzülmeden de geçemiyorum.

Bizim bu söylediklerimizi Sn. Cumhurbaşkanı da biliyor olmalı ki;Adeta sorumluluklarını ve vazifesini unutmuş,halen daha kendisini başbakan olarak görmekte ve hiç hakkı olmadığı gibi meydanlarda AKP ye oy isteme cüretini göstermekle kalmayıp,başkanlık sistemi için 400 mv. hayali ile yanıp tutuşmaktadır.Fakat ne yaparsa yapsın,Kaçınılmaz son yaklaşmıştır, Görünen köy kılavuz istememektedir,Milliyetçi hareket ama öyle ama böyle iktidar olacaktır değerli arkadaşlar.

Bu ülkede maalesef millet olarak belki de son kez ciddiye alınacağımız bir seçime gidiyoruz,Kendi geleceğimizi,çoluğumuzun,çocuğumuzun,torunu muzun geleceğinin oylayacağımız bir seçim olacak 7 Hazirandaki seçimler,Bırakın artık başkalarının çocuklarının istikballerini düşünmeyi,Yetmedimi saydığınız gemilerin kaç adet ve kaç tonluk olduğu,Ben söyleyim resmi olarak bilinen 9 gemicik oldu,Hani tv programında Tayyip beyin büyütmeye gerek yok,gemi var gemicik var dediği,bizimki gemicik dediği gemiciklerden şu an 9 adet oldu.Yetmedimi kızının danışman olarak aldığı paranın hesabını yaptığınız,Yetmedimi yapılan saraydaki bir bardak kadehin tabağın,çanağın kaç tl olduğu ve aslında asgari ücretle geçinen birinin kaç aylık maaşı olduğunu hesap ettiğiniz yetmedimi !Bakanın kol saatinin kaç yüz milyar yaptığını hesap ettiğiniz yetmedimi,Babacım boşaltamadım kasayı ne yapayım geri kalanları laflarını duyduğunuz yetmedimi,Unuttunuz değilmi,hani ayakkabı kutularında bulunan paraları,Hatırladınmı tabiri caizse Hacı dayı,abdestli abdestli yemin etmiştin o paraları bilmem kimler koydu oraya diye savunmuştun,Eyyy gidi hacı dayım,haberin varmı o paraları faiziyle nasıl geri aldıklarını,söylemediler değilmi sana…Ama doğru sende haklısın,televizyonu açtın yandaş kanal,radyoyu açtın Candaş radyo,gazetelere baktın ordada bir şey göremedin çünki orasıda akrabayı talukata ait gazeteler, camiye gittin ordada hırsızlıkla,yolsuzlukla ilgili vaaz veren yok,Halen daha zannediyorsun ki o paralarla imam hatip yapılacaktı değilmi hacı dayı…!

İşte bakın biz burada kimseden korkmadan,çekinmeden bunları buradan açıklıyoruz,Duyduk duymadık demeyin, Korkumuz sadece yaradana karşıdır,alemlere rahmet olarak gönderdiği peygamber efendimizin hadisinde bizlere buyurduğu üzere;

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır,

Bizler doğru bildiğimiz yolda,eğilmeden bükülmeden dimdik yürümeye devam edeceğiz inşallah,Bizleri Kimse bu yoldan geri döndüremez,ister kral olsun,ister padişah olsun,ister feriştah fark etmez değerli arkadaşlar.Ne milli duygularımız kaldı,nede dinimizin bize emrettiklerini uygulayış şeklimizde gerçekliğimiz kaldı,Sorsalar Türk milletiyiz,ne örf kaldı ne adet,ne saygı kaldı,ne değer bilmek,Sorsalar müslümanız,sadece alnımız secdeye gidiyor,oda rabbim kabul ederse,

O cemaat bu cemaati eleştiriyor,bu cemaat ötekini eleştiriyor derken,sen sünnisin,sen alevisin,sen Lazsın,sen Kürtsün,sen Boşnaksın,sen Çerkezsin derken çok tehlikeli boyutlara geldik değerli arkadaşlar,Dedim ya arkadaşlar,bu seçim Müslüman Türk milletinin geleceğini tayin edeceği seçim olacaktır.Lütfen herkes artık birilerinin geleceğini düşünmeyi bıraksın,kendi geleceğini düşünmeye başlasın,ALLAH muhafaza yoksa gidilen yol,yol değildir,bataklıklara doğru sürükleniyoruz.

Son günlerde yaşadığımız bir konuya değinmedende geçmek istemiyorum değerli arkadaşlar,Çünki az öncede değinmiştim seçim yaklaştıkça oynanacak ucuz tiyatro sahnelerine karşı uyanık olalım diye,işte onlar  dan birisi ve şu an gündemde olan İÇ GÜVENLİK YASASI Kanunu;

Neymiş efendim,MHP nasıl olurda bu yasaya hayır dermiş,Hdp de bu yasaya hayır diyormuş Mhp,hdp ile nasıl ortak hareket edermiş…

Nasıl diyordu zamanında birileri,Biz sizin CEMAZİYEL EVVELİNİZİ biliyoruz arkadaşlar,

Adına çözüm denilen ihanet sürecinde birlikte olup pkk ile görüşenler bugün mhp yi hdp nin vagonu olmakla suçluyorlar,bunları söylerkende yüzleri bile kızarmıyor… Peşmergeyi pkk ya destek vermesi için Türkiyeden ağır silahlarla konvoy halinde geçiren kim ?Yasa dışı örgüt sembollerini suç olmaktan çıkaran kim?Güneydoğuda pkk ya sözde mahkemeler kurdurup Kamu görevlilerine mahkeme celbi yollatan kim ?Pkk nın kimlik kontrolü yapmasına göz yuman kim?15 Şubatta bebek katili için yapılan gösteri yürüyüşüne izin veren kim?Sen önce gideceksin,Barzaninin kafasına konan konfetileri temizleyen başbakana soracaksın bunu beyefendi,Sen önce gideceksin,oslo görüşmelerinde pkk ya yalvaran,istediğiniz her şeyi yaptık,emniyet müdürlerinin,valilerin,kaymakamların tayinini çıkardık diyen efendilere söyleyeceksin bunu,Sen önce gideceksin,habur da pkk ya gövde gösterisi yaptıranlara,mahkemeyi ayaklarına götürenlere,bayrağı asılı olduğu yerden indirtenlere soracaksın bunu efendi.

Daha anlatayımmı ?MHP olarak çıkarılmaya çalışılan,bu kanuna hayır diyoruz arkadaşlar.MHP Türk milletinin hakkını hukukunu her zaman olduğu gibi bu seferde sonuna kadar korumaya hazırdır.Bu tasarı,yaklaşan seçimler öncesi Tir tir titreyenlerin, kendilerine karşı yapılacak en ufak bir tepkiye dahi aman vermek istemeyenlerin tasarısıdır.Bu tasarı,Kolluk amirine,cumhuriyet savcısına haber vermeksizin istenilen kişiyi 48 saat gözaltında tutma tasarısıdır.Bu tasarı,Mülki amire,yani valiye yargısal yetki veren tasarıdır,Velhasıl kelam bu tasarıda aynı anayasa refarandumun da yapıldığı gibi,bir takım maddelerin,yani bonzainin, bilyenin arkasına sığınarak,arzu ettiklerini kanunlaştır mak için çıkarmaya çalıştıkları bir tasarıdır.Bu tasarıda mhp yi hdp ile yan yana getirerek sözüm ona kurnazlık yapmaya çalışmaktadırlar.Sizlere tavsiyemiz milletin aklı ile dalga geçmeyi bırakmanızdır.Bu millet kimin kiminle beraber olduğunu görüyor efendiler siz merak buyurma yınız,Oslo sürecinden beri kimin vagon olduğunu,kimin sofralarda oturduğunu, kimin kucak kucağa olduğunu herkes biliyor ve 7 haziranda da gereğini yapacaktır Allahın izni ile.

 

Değerli arkadaşlar,

Hiç kimse MHP yi şu veya bu şekilde sakın suçlamasın, Sizlere burada bir ayrıntıyı hatırlatmak isterim, İktidarın borazanlarından olan yayın kanallarında devamlı konuşan zevat takımından Nagehan ALÇI nın söylediklerine kulak asmanızı rica ediyorum.Sanki seçimler yapılmış,7 haziranda sandıktan AKP çıkmış gibi gösterip algı yapmaya çalışıyor,Aynen şu ifadeyi kullanıyor,

Seçimden hemen sonra,Hükümet radikal kararlar alabilir,bu kararların arasında Abdullah ÖCALAN serbest bırakılabilir.Devamın dada şu ifadeyi kullanıyor,Buna kamuoyu hazır,fakat muhalefet hazır değil,Kamuoyu olarak nitelendirdiği kişilerde AKP ye oy veren kişilerden bahsediyor burada,Fakat muhalefet hazır değil diyerek sözlerini sürdürüyorHükümetin atacağı bu adımı ÜLKÜCÜ HAREKET provoke edebilir diyor hanfendi….Anladınızmı şimdi İç güvenlik paketinin ne olduğunu ?

Aslında bu sözleri söyleyenlere karşılık verilecek cevaplar var bizde,fakat ya sabır diyoruz,Allahın izni ile 7 hazirandan sonra bunların tek tek hesabını soracağız,Türk milletine ihanet edenlere hak ettiği cevabı vereceğiz inşallah değerli arkadaşlar.Konuşmamın içinde dedim ya arkadaşlar bunlar iktidarda kalmak için her şeyi yaparlar,Her şeyi bekleyin bunlardan diye,sizlere dikkat etmemiz gereken bir konuyu daha hatırlatmak istiyorum.Son 12 yılda,ve özellikle ihanet süreci başladıktan sonra ülkemizde 1000 den fazla askerin,ama intiharla,ama cinnet geçirmekle,ama trafik kazaları ile öldüğü görülmüştür.Mhp olarak mecliste soruluyor bu olaylar, Türkiye de meydana gelen asker ölümleri hakkında açılmasını istediğimiz araştırma önergeleri ve soru önergelerine verilen yanıtlarda yaşanan ölümler hep intihar olarak ve kaza olarak belirtiliyor.Her ne hikmetse özellikle çözüm süreci başladığından beri askerlerimizin ölüm sebebi ya intihardır,yada trafik kazalarıdır.Yine nasıl bir tesadüfse bu vakaların çoğu doğu ve güneydoğu bölgelerimizde yaşanmaktadır.En son yaşanan ölümlerden biri olan Umut ASLAN adlı askerimizin nöbet sırasında cinnet geçirdiği,önce arkadaşları Kadir YILDIZ ve Ramazan YEL’i şehit ettiği ardındanda canına kıydığı duyuruldu.Bugüne kadar MHP mv.nin sorduğu sorulardan işine gelmeyenlere cevap vermeyen ilgili bakanlıklar yine aynısını yapmış, önergeye yanıt vermemiştir.Olayla ilgili gerek sivil,gerekse askeri savcılıkta başlatı lan soruşturmalarda çıkan bulgular,şüphelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu göstermiştir.Balistik raporlara göre,olay yerinde ölen üç askerin silahına ait olmayan,bir başka silaha ait olan bir kovan bulunuyor.Kriminal rapora göre,Kadir YILDIZ ve Ramazan YEL in yakından değil,uzaktan ateş edilerek öldürüldüğü belirtiliyor.Üç askerinde  sağ ve sol bileklerinde barut izine rastlanıyor,yani üç askerimizde kendilerini savunmak için silahlarına sarılmış,arkadaşlarını vurduğu ve intihar ettiği öne sürülen Umut ASLAN ın silahından tam 16 mermi sıkılmış.Termal kamera görüntülerine görede,olaydan kısa süre önce 6 kişinin sınıra gelip geri kaçtığı tespit edilmiş.Umut ASLAN ın cep telefonuna kız arkadaşından bir mesaj geldiği ve bunun üzerine cinnet geçirdiği iddiasıda tamamen hayal mahsülüdür.Umut ASLAN ın cep telefonuna gelen böyle bir mesaj yok,olayın üstünü kapatmak için böyle bir yalanada başvurulmuştur.Savcılık dosyasına giren tüm bu bulgular,Teröristler tarafından saldırıya  uğrayan üç Mehmetçiğimizin kendilerini savunduğunu gösteriyor.Düşmüş olduğumuz hallere bir bakın arkadaşlar,Askerle rimiz Şehit düşüyor,ama birilerinin koltuğu gidecek diye, bu millet uyanacak diye uğruna canını verdiği vatanının yöneticileri tarafından şehitliği bile saklanıyor.

Yazıklar olsun bizi bu hallere düşürenlere.

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken değerli arkadaşlar,buradan AKP ye gönül vermiş değerli arkadaşlarımıza,kardeşlerimize,ablalarımıza amcalarımıza sesleniyorum.Eğer gerçekten vatanınızı,milletinizi seviyorsanız artık başkalarının istikbilallerini düşünmekten vazgeçin.Kendi çoluğunuzun,çocuğunuzun geleceği için,Adı gibi kendide kuvvetli bir TÜRKİYE için Milliyetçi Hareketi seçin.Toplantımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim,Sağolun,Varolun,Allaha Emanet olun,Ne mutlu Türküm Diyene…

Alaattin ONUR

n68WbYFEq.jpgTwjdyKFl6.jpgJeznUZa1L.jpgDQ5ygm6.jpgAXIovq.jpgM5inS.jpgOM0yVCd.jpg2ldcCu.jpgGN6ens.jpgBnVYDcgjsu.jpg81mVz.jpgzotqsmk.jpgbeTCA1.jpgwxDQlNWPk.jpgyxwYORD.jpgKk1HYd7x.jpgS1Fm.jpgCZI5N.jpgp1S3Zi2xk.jpgwmFv5Qz.jpgYKQmBy.jpg9fzBh5IV.jpgf6DhgOU.jpg

Bu haber toplam 1723 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
alper-tunga
23 Şubat 2015 Pazartesi 14:42
14:42
Millet özüne dönüyor.
HA+BE
23 Şubat 2015 Pazartesi 11:17
11:17
YOLUNUZ AÇIK OLSUN . HAYIRLI OLSUN.
fatih
23 Şubat 2015 Pazartesi 10:27
10:27
zaten bu ilçe teşkilatı hep aynı yüzlerden dolayı bir yerlere gelemedi oyüzden tanınmadık gönüldaşlar katılıma devam ediyor
cak Teks
23 Şubat 2015 Pazartesi 09:32
09:32
Bülent abi ve kadem abi genemi parti degistiniz :) :)
realist
23 Şubat 2015 Pazartesi 01:31
01:31
Havanda su dövmeye devam. Tırmalayıp durun. Azminiz hırsınız taktire şahan. Akyazının gladyatörleri :)
adalı
22 Şubat 2015 Pazar 18:52
18:52
hayırlı olsun tüm arkadaşlara
FYB
22 Şubat 2015 Pazar 18:23
18:23
Simalar hic tanidik deil kim bu arkadaslar nereden buldular bu arkadaslari..
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim