• BIST 108.489
  • Altın 151,185
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Sakarya : 4 °C

Akyazı Belediyesi Spor Şenlikleri Sonuçları Ve Ödül Listesi Açıklandı

Akyazı Belediyesi Spor Şenlikleri Sonuçları Ve Ödül Listesi Açıklandı
Akyazı Belediyesi tarafından hem Sosyal hem de Kültürel etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve ilçe genelindeki tüm okullardan yoğun ilgi ve katılım gören Spor, Sanat, Sosyal, Bilim ve Kültür Şenliklerinin tüm müsabakaları tamamlanarak dereceye giren

03 Haziran 2016 Cuma günü yarın saat 14.00’te Akyazı Stadında yapılacak ödül töreninde kategorilere göre dereceye giren ve ödül almaya hak kazanan öğrencilerin listesi şöyle ;

Badminton Turnuvası

Minik Kızlar
Zülal Pekez – Paris Ortaokulu
Zeynep Aksoy - Paris Ortaokulu
Beren Keskin - Paris Ortaokulu

Minik Erkekler
Cihan Can Aydın - Paris İlkokulu
Alper Mircioğlu - Paris İlkokulu
Ömer Asaf Akçay - Taşburun İlkokulu

Küçük Kızlar
Şeydanur Biçer - Paris Ortaokulu
Hira Tercan - Paris Ortaokulu
Aybüke Sare Bak - Paris Ortaokulu

Küçük Erkekler
Abdullah Koçak - Paris Ortaokulu
Yavuz Tütüncü - Paris Ortaokulu
Alp Güner - Paris Ortaokulu

Yıldız Kızlar
Betül Mert - Paris Ortaokulu
Işıl Gökkaya - Paris Ortaokulu
Zehra Tütüncü - Paris Ortaokulu

Yıldız Erkekler
Ensar Berk Çilingir - Paris Ortaokulu
Hüseyin Akif Koç - Paris Ortaokulu
Şaha Güvenman - Paris Ortaokulu

Genç Kızlar
Sevilay Yılmaz – Kız Meslek Lisesi
Zeynep Kaya - Kız Meslek Lisesi
Esra Er - Kız Meslek Lisesi

Genç Erkekler
Gökhan Şahin Anadolu Lisesi

Hz. Muhammed (S.A.V) ‘in Hayatı Siyeri Nebi Yarışması Sonuçları

Ortaokullar
1-Akyazı İmam Hatip Ortaokulu         Esra Kocakuzu      72 Doğru
2- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Şeyma Nur Keskin  71 Doğru
2-Paris Ortaokulu                                  Sümeyye Yıldız        71 Doğru
3- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Züleyha Tarhanacı  68 Doğru

Liseler

1-Eyüp Genç Fen Lisesi                           Hacer Batman            86 Doğru
2-Konuralp Anadolu Lisesi                     Arif Emre Yanar          85 Doğru
3-Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi    Vesile Karaca              84 Doğru

Çocuk Oyunlar
Yağ Satarım Bal Satarım Sonuçları

Atatürk İlkokulu
Küçücek İlkokulu
Altındere İlkokulu
Mendil Kapmaca Sonuçları
Konuralp İlkokulu
Paris İlkokulu
Taşburun İlkokulu
Kaleli Yakan Top Sonuçları
Altındere Fatih İlkokulu
Taşburun İlkokulu
Konuralp İlkokulu

En Güzel Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması Sonuçları
Kız Ortaokullar Arası Sonuçlar

Nazan Uçar
Zehra Nur İlhan
Ülkü Önlütürk

Erkek Ortaokullar Arası Sonuçlar
Selman Bıyık
Muhammet Mustafa Bilgiç Ve Fatih Altuntaş
Muhammet Haşim Bilge

Liseler Arası Sonuçlar

Beytullah Taşçı
M. Enes Kaya Ve Salih Altıntaş
İlkay Tınas

Masa Tenisi Olimpiyatları Sonuç Listesi
Masa Tenisi Minik Kızlar Ferdi

1-Yağmur Patla
2-Betül Sena Kopya
3-Fatmanur Candaş

Masa Tenisi Küçük Kızlar Ferdi

1-Irmak Biçer
2- Rabia Boğaz
3- Miraç Akgün

Masa Tenisi Küçük Erkekler Ferdi
1-Mümincan Gülcan - Paris Ortaokulu
2- Ensar Ayaz – Paris Ortaokulu
3- Muhammet Haşim Bilge – Akyazı İmam Hatip Ortaokulu

Masa Tenisi Küçük Erkekler Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Akyazı İmam Hatip Ortaokulu
3-Paris Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Kız Ferdi
1-Sümenye Berk – Cumhuriyet Ortaokulu
2-Melike Karagöz – Cumhuriyet Ortaokulu
3-Elanur Gül – Küçücek Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Kız Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Küçücek Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Erkek Ferdi
1-Abdulhamit Başak Cumhuriyet Ortaokulu
2-Yüksel Ayaz – Paris Ortaokulu
3-Ahmet Enes – Paris Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Erkek Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Paris Ortaokulu
3-Madanoğlu Ortaokulu

Masa Tenisi Genç Kız Ferdi

1-Merve Hacıyüpoğlu – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Sümenye Ekrem – Ahi Evran Anadolu Lisesi
3-Hilal Hikmet – Akyazı Anadolu Lisesi

 

Masa Tenisi Genç Erkek Ferdi
1-Musa Canbakan – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Bilal Bora – Konuralp Anadolu Lisesi
3-Oğuzhan Erkan Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi

 

Masa Tenisi Genç Erkek Takım
1-Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Ahi Evran Mes. Tek. An. Lisesi
3-Konuralp Anadolu Lisesi

Matematik Olimpiyatları Sonuçları
Bireysel

1-Muhammet Hamdemir - Madaoğlu Ortaokulu (71.5 Puan)
2-Yasin Şekerci - Madanoğlu Ortaokulu ( 66 Puan)
3-Muhammet Kadir Çıtlak - Paris Ortaokulu (49.5 Puan)

Okullar
1-Madanoğlu Ortaokulu (186 Puan)
2 Paris Ortaokulu (136 Puan)
3-Dr. Enver Ören Ortaokulu (88.5 Puan)

Şiir Yazma Yarışması Sonuçları
İlkokullar

1-Zeynep Menteşe M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Melike Bulut Alaağaç İlköğretim Okulu
3-Feyza Cebecioğlu M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu

Ortaokul
1-Nisanur Ünal Madanoğlu Ortaokulu
2-Sevilay İnce Alaağaç Ortaokulu.
3-Faruk Emre Akdağ İmamhatip Ortaokulu

Liseler
1-Beyzanur Akbaş Akyazı Eyyüp Genç Fen Lisesi
2.üçüncüğe layık Eser Bulunamadı.

Öykü Yarışması Sonuçları
İlkokullar

1-Öznur Kordalı - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Hamdiye Nigar Zengin - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Zehra Yıldırım - Alaağaç İlköğretim Okulu

 

Ortaokular
1-Zuhal Türeyen - Şehit Ahmet Çondul Ortaokulu
2-Bilal Bodur – İmam Hatip Ortaokulu
3-Eren Yazıcı - Alaağaç Ortaokulu

 

Resim Yarışması Sonuçları
İlkokular

1-Hamdiye Nigar Zengin M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Sudenur Arslan Makif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Gülseren Gül Alaağaç İlköğretim Okulu
Mansiyon: Zehra Bülbül M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu

 

Ortaokullar
1-Zehranur Gül İnönü Ortaokulu
2-Ebrar Yenisoy İnönü Ortaokulu
3-Beyza Kınay İmamhatip Ortaokulu
Mansiyon: Hilal Rubana Dedecan Paris Ortaokulu

Liseler
1- Eslem Elif Balta - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2.3.’Lüğe Layık Eser Bulunamadı.

Fotoğraf Yarışması Sonuçları
1-İpek Tuğba Sözen - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2-Oğuzhan Başar - İmamhatip Lisesi
3-Hanife Kaymaz - Dokucun Lisesi
Mansiyon: Efe Varol
Mansiyon: Merve Demirdöğen
Mansiyon: Emine Dertlioğlu

  

Kısa Film Yarışması Sonuçları

1-Bilge Maçol - İmamhatip Ortaokulu
2- Ezgi Melda Özdağ - Paris Ortaokulu
3-Emirhan Dumlu - Paris Ortaokulu

 

Atletizm Sonuçları
60 Metre Küçük Kızlar

Şeydanur Biçer – Paris İlkokulu
Ayşegül Yazgan – Mehmet Soykan İlkokulu
Sevdanur Kızıldağ – Peris İlkokulu

60 Metre Erkekler

Abdullah Ayar – Paris İlkokulu
Eren Yavuz Yılmaz – Atatürk İlkokulu
Merthan Hacıeyüpoğlu Madonoğlu İlkokulu

100 Metre Yıldız Kızlar
Buse Yıldırım – İnönü Ortaokulu
Meliha İlayda – Atatürk Ortaokulu
Elif Sevde Nur – Mehmet Soykan Ortaokulu

100 Metre Yıldız Erkekler
Hamza Balık - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Mustafa Becit - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Burhan Erdem - Akyazı İmamhatip Ortaokulu

100 Metre Genç Kızlar

Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Lisesi
Melike Bilgin – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sinem Aşan – Şehit Yüzbaşı Lisesi

100 Metre Genç Erkekler
Alper Özeren – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sercan Dertli – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Tayyip Bora – Akyazı Anadolu Lisesi

1000 Metre Yıldız Kızlar

Zehra Sayılı – Atatürk Ortaokulu
Halime Durmuş - Atatürk Ortaokulu
Zeynep Avcı - Atatürk Ortaokulu

1000 Metre Yıldız Erkekler
Ensar Berkı Çilingir – Paris Ortaokulu
Ahmet Can Dertli – Atatürk Ortaokulu
Serdar Eker – Mehmet Soykan Ortaokulu

1200 Metre Genç Kızlar
Binnur Aydoğdu – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Şevval Kaba - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Anadolu Lisesi

1200 Metre Genç Erkekler
Oğuz Selim Sandıkçıoğlu – Akyazı Anadolu Lisesi
Eyüp Ensar Kurt - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Serdar Battal Şehit Yüzbaşı Lisesi

 

Karete Sonuçları
Erkekler
G1-       

1-Muhammet Enes Kurt
2-Muhammet Raşit Öncü
3-Hasan Afvan Aydoğdu

G2-
1-Hasan Efe Aktaş
2-Salih Kopal
3-Mahmut Ensar Kurt

G3-       
1-İbrahim Ekinci
2-Burak Can Öztürk
3-Murat Kenan Özen

G4-
1-Buğra Kılıçkeser
2-Oğuzhan Ekinci
3-Ahmet Hikmet

Karete Kızlar
G1-       

1-Saliha Yarımbaş
2-Sukeyna Yolcu
3-Sevdanur Kurt

G2-       
1-Zeynep Birinci
2-Esrakocakuzu
3-Sena Coşkun

G3-       
1-Enise Özdemir
2-Şeymanur Ateş
3-Beyza Kınay

G4-       
1-Nur Karasavuran
2-Mervenur Yıldız
3-Zühre Balcı

G5-       
1-Ahsen Ebrar Takı
2-Gülfer Güvendi
3-Büşra Betül Kınay

Satranç Turnuvası Sonuçları
Minikler
                            
1- Mert Özefe
2-Gülcan Cemre
3-Akif Hüseyin Koç

Küçükler
1- Abdülbaki Akova
2-Emin Samet Fil
3-Mustafa Mücahit Çiçek

 

Yıldızlar
1-Bünyamin Akova
2-Gürkan Keleş
3-Meryem Sude Kaya

Bilek Güreşi Sonuçları

Sağ Kol 50 Kg-  
1- Erkut Yazıcı - Şehit Yüzbaşı
2-Muhammet Ali Akşit – Dokurcun

55 Kg                    
1-Eray Aygün – Akyazı M.T.A.L
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı                                                                                                           
3-Mahmut Güdek – Akyazı Anadolu Lisesi

60 Kg    
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı                                                                                    
2-Sinan Aşan – Akyazı Anadolu Lisesi                                                                                  
3-Emir Kaan – Akyazı İmam Hatip Lisesi

65 Kg                    
1-Nuralem Yılmaz – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                              
2-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                               
3-Ensar Ömürlü – Akyazı İmamhatip Lisesi

70 Kg    
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                                                             
2-Ahmet Salih Erdem – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                      
3-Muharrem Can – İşmont Lisesi

75 Kg                    
1-Fatih Bayrak – Şehit Yüzbaşı Lisesi
2-Onur Furuncu - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                   
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmamhatip Lisesi

80 Kg                    
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi
3 Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80+ Kg 
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi                                              
2-Emirhan Yaşmak - Akyazı İmam Hatip Lisesi
3-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi

Sol Kol 50 Kg                    
1- Muhammet Ali Akşit- Dokurun Çpl                                                                                  
2-Erkut Yazıcı – Şehit Yüzbaşı Lisesi

55 Kg                    
1-Eray Aygün – Akyazı Mtal
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Faruk Özkul – Dokurcun Çpl

60 Kg                    
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                        
2-Ali Osman Çelik – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                              
3-Soner Aydın – Akyazı D.L

65 Kg                    

1-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                               
2-Yusuf Kahraman – İşmont                                                                                                    
3-Hüseyin Canbakan - Şehit Yüzbaşı Lisesi

70 Kg                    
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                                                             
2-Muharrem Can – İşmont                                                                                                                      
3-Ahmet Salih Erdem - Şehit Yüzbaşı Lisesi

75 Kg                    
1- Fatih Bayrak - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                                    
2-Orhan Kırlak – Akyazı Mtal                                                                                                   
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80 Kg
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                              
3-Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80+ Kg 
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi
2-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Üveys Güneş – Akyazı Mtal

Judo Sonuçları
20 Kg Erkek       

1-Yiğitcan Önlütürk                                                                                                                                     
2-Umut Bildik                                                                                                                                                
3-Hamza Karaca

28 Kg Erkek       
1-Emrehan Doğan                                                                                                                                       
2-Alperen Doğan
3-Eyüp Güler

28 Kg Erkek
1- Kadir Doğan
2-Murat Güler
3-Ege Bağdem

30 Kg Erkek       
1-Emre Tekin
2-Ahmet Baştan
3-Atalay Tarık

50 Kg Erkek       
1-Recep Öztürk
2-Emirhan Hayırlı
3-Yiğit Mert Sarı

36 Kg Kızlar
1-Sıla Tekir
2-Zeynep Serra Üstün
3-Kevser Eylül Kurt

40 Kg Kızlar       
1-Sude Tekir
2-Irmak Kahveci
3-Hazal Dertli

48 Kg Kızlar       
1-Esra Badem   
2-Nazlı Şahin     
3-Gülden Doğan

57 Kg Kızlar       
1-Elif Sude Kaplan                                                                                                                                       
2-Nur Karsavuran

99ca301205f261a35b2545808bba5648.jpg 24f722ac016fb7c26fd2389a3dac08fa.jpg bb00b5f1c69dc63c0809ae39d401d813.jpg cf9f582db0f70e2fdd8b0e8d3f0a8238.jpg 71a8a423fb860f239e27c793c1aa95ef.jpg 3adf2da0dad489b9949948eb480d10bc.jpg 786c1658cca6ea6b929782354da45d10.jpg c3eedc73824e248415e548d7facd94a3.jpg 2242c87f12da9dba633ab7ce1871b31e.jpg e78c268399ddcff9dc1b4a67e482edd4.jpg 4d3caafb658606bfd5ab9e1dd7d099d9.jpg a1c30c5d37bb8cdc15c30e51108127b5.jpg 561a5093c3104c004899067da1cb0202.jpg ac75ea287f1cc683630f425afc0eccde.jpg c45aaf734baa1f0256803a1abdd4edd6.jpg 53a6694bc94082e6e75355626f8e4aba.jpg d338f8315d2cf4029d6e95978ed4dbcd.jpg 15a06312d7dbf5d1fa48e8223437aa25.jpg 1211cedd5511182405668e2b9463a19d.jpg

Bu haber toplam 1067 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim