• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Sakarya : -3 °C

354 öğretmen yer değiştirdi! Kim hangi okula atandı. TAM LİSTE

354 öğretmen yer değiştirdi! Kim hangi okula atandı. TAM LİSTE
Öğretmenlerin Sakarya’da ikinci il içi yer değiştirme sonuçları açıklandı.

Yer değiştirmelerin çoğunluğu 4+4+4 sistemi kapsamında okulların dönüşümü çalışması doğrultusunda yapıldı.

Yeni atamayla birlikte Sakarya ilinde 354 öğretmenin yeri değiştirildi. Sınıf öncesi, sınıf öğretmenliği ve branş öğretmenlerini kapsayan değişimde en fazla yer değişikliği ilkokul ve ortaokul dönüşüm okullarında yaşandı.

354 öğretmenin branşları ve yeni görev yerlerinin tam listesi:

SELÇUK BEKTAŞ (Almanca) - Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi,
EMİNE ÇOLAK (Arapça) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
GÜLAY ARI (Arapça) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ZEYNEP ARKAN (Arapça) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
AHMET BALABAN (Beden Eğitimi) - Türk İş Ortaokulu, AKİF YEŞİL (Beden Eğitimi) - Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, CEVAT YARALI (Beden Eğitimi) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi, ENGİN YILMAZ (Beden Eğitimi) - Büyükgazi Ortaokulu,
HÜSNÜ SAĞLAM (Beden Eğitimi) - Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
LEVENT CENGİZ (Beden Eğitimi) - Atatürk Anadolu Lisesi, MÜZEYYEN BANU
ÖZKAPTAN (Beden Eğitimi) - Sabihahanım Ortaokulu, RECEP KARAMEHMET (Beden Eğitimi) - Nuri Bayar Ortaokulu, SERKAN YAŞAR (Beden Eğitimi) - Mehmet Soykan Ortaokulu,
SEYHAN SUKENARI (Beden Eğitimi) - Hızırtepe Ortaokulu, TANER DURNA (Beden Eğitimi) - Ahmet Akkoç Ortaokulu, UFUK AKSOY (Bilişim Teknolojileri) - Hanlı Ortaokulu,
AHMET FEVZİ ÇANAK (Biyoloji) - Atatürk Anadolu Lisesi, BARAN BUDAKOĞLU (Biyoloji) - Atatürk Anadolu Lisesi, BARIŞ KAYA (Biyoloji) - Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, CEMİLE NALCI (Biyoloji) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ÇİĞDEM AL YÜZ (Biyoloji) - Kocaali Anadolu İmam Hatip Lisesi,
FERİDE ŞİRİN BAY AR (Biyoloji) - Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi,
ÖZLEM KOCABAŞ (Biyoloji) - Atatürk Anadolu Lisesi,
SEBAHAT YAR (Biyoloji) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
MEMNUNE ER (Coğrafya) - Sakarya Anadolu Lisesi, ÖZLEM TEL (Coğrafya) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, ZEKİ TAHTAKALE (Coğrafya) - Atatürk Anadolu Lisesi,
AHMET CANAN KARAKAŞ (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu,
CENGİZ TAŞÇI (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Toki İlkokulu,
ÇİĞDEM BABAMGÜL (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Mehmet Zorlu İlkokulu,
DOĞAN ŞAFAK (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Üzeyir Garih Ortaokulu, HALUK KIRAL (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Nuri Bayar Ortaokulu, HASAN PULAT (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu, İRFAN AYDEMİR (Din Kült. ve Ahl. Bil.) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
İSMAİL BAŞDEMİR (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Mithatpaşa Ortaokulu,
MERAL TURGUN (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu,
MUHSİN YAŞA (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Paris Ortaokulu,
MÜŞERREF DİKİCİ (Din Kült. ve Ahl. Bil.) Mevlana İmam Hatip Ortaokulu,
REFİK BAŞ (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Zübeyde Hanım Ortaokulu,
RESUL YILMAZ (Din Kült. ve Ahl. Bil.) , Yenikent İmam Hatip Ortaokulu,
SAFFET AYDAR (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - 17 Ağustos İlkokulu,
YASEMİN YILDIRIM (Din Kült. ve Ahl. Bil.) - Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi,
BURHAN SARAÇ (Elektrik Elektronik Tek./Elektronik) - Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, HÜSEYİN UZEL (Elektrik Elektronik Tek./Elektronik) - İMKB Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, FATMA BARUT (Felsefe) - Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, GÖKHAN YILDIZ (Felsefe) - Yenikent Anadolu İmam Hatip Lisesi,
GÜVEN HAKAN (Felsefe) - Karasu Atatürk Anadolu Lisesi,
GÜZİDE HARMAN (Felsefe) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
YÜCEL SUNMAN (Felsefe) - Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi,
AYŞE ALKIŞ (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) Sapanca İmam Hatip Ortaokulu,
ÇİĞDEM KAVAS (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Ahmet Akkoç Ortaokulu,
ENVER AKTURAN (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
FATMA BURAN SAYIN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - İnönü Ortaokulu,
FATMA TAŞGIN (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) , Yenikent İmam Hatip Ortaokulu,
GÜLNİHAL GÜÇ (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Bilgin Özkaynak Ortaokulu,
HACER OCAKÇI (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu,
MUSTAFA DURUR (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) , Arifiye İmam Hatip Ortaokulu,
NURDAN TANRIVER (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Osmanbey Ortaokulu,
ÖZLEM AKYÜZ (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Nuri Bayar Ortaokulu,
SEDA TETİK (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) - Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu,
SEVGİ ŞAHİN (Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji) , Hendek İmam Hatip Ortaokulu,
AHMET KÜNER (Fizik) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
AHMET TOPÇU (Fizik) , Tes İş Adapazarı Anadolu Lisesi,
AYDIN ÇORUH (Fizik) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
İSA YILMAZ (Fizik) - Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi,
MERYEM UĞUR (Fizik) - Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi,
MİTHAT TOPÇU (Fizik) - Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
ÖNDER ARIK (Fizik) - Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi, ZEKİ SARUHAN (Fizik) - Serdivan Anadolu Lisesi, ALİ DURUŞ (Görsel Sanatlar) , Yenikent İmam Hatip Ortaokulu,
DENİZ ÖZTÜRK DURSUN (Görsel Sanatlar) , Geyve İmam Hatip Ortaokulu,
FATMA ÖZDEN (Görsel Sanatlar) - Aykut Yiğit Ortaokulu
, FULYA KAY AŞ (Görsel Sanatlar) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
ÖZLEM SAÇMA (Görsel Sanatlar) - Atatürk Anadolu Lisesi,
SEVİL İZCİ (Görsel Sanatlar) - Şirinevler Ortaokulu,
SEVİM SOYLU (Görsel Sanatlar) - Hacı Emine Oba Ortaokulu,
TURGAY YILMAZ (Görsel Sanatlar) ,Türk İş Ortaokulu,
ALİ YAŞAR İ.H.L. (Meslek Dersleri) - Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi,
HAVVA AKÇAY İ.H.L. (Meslek Dersleri) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, NURSAN TOSUN İ.H.L. (Meslek Dersleri) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, AHMET YILMAZ (İlköğretim Matematik Öğr.) - Hakkı Demir Ortaokulu, ALİ KURT (İlköğretim Matematik Öğr.) - Üzeyir Garih Ortaokulu,
AYŞE AKÇAN (İlköğretim Matematik Öğr.) , Yenikent İmam Hatip Ortaokulu,
ÇAĞRI HASAN ÇETİNKAYA (İlköğretim Matematik Öğr.) , Hendek İmam Hatip Ortaokulu,
ELİF KAN (İlköğretim Matematik Öğr.) - Hacı Emine Oba Ortaokulu,
EMİNE ÇETİNER (İlköğretim Matematik Öğr.) , Türk İş Ortaokulu,
ERKİN İNAN (İlköğretim Matematik Öğr.) - Aykut Yiğit Ortaokulu,
ERSAN KUTLU (İlköğretim Matematik Öğr.) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu, GÜLLÜHAN AHMETOĞLU (İlköğretim Matematik Öğr.) - Sabihahanım Ortaokulu,
HASAN NALCI (İlköğretim Matematik Öğr.) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
HİLAL EREN (İlköğretim Matematik Öğr.) - Zübeyde Hanım Ortaokulu,
MUSTAFA SAĞDUR (İlköğretim Matematik Öğr.) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu, SERDAR ALTINTAŞ (İlköğretim Matematik Öğr.) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
SEVDA DEMİREL (İlköğretim Matematik Öğr.) - Sabihahanım Ortaokulu,
SÜLEYMAN ÇANKAYA (İlköğretim Matematik Öğr.) - Kurudere Ortaokulu,
SİNASİ KARAKULAK (İlköğretim Matematik Öğr.) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu,
TAMER AYRILMAZLA R (İlköğretim Matematik Öğr.) - Ahmet Akkoç Ortaokulu,
YÜKSEL SÜRMEN (İlköğretim Matematik Öğr.) , Mevlana İmam Hatip Ortaokulu,
DİLEK ESEN (İngilizce) - Mehmet Zorlu İlkokulu,
ELA AKTAY (İngilizce) - Sabihahanım Ortaokulu, ELMAS ÇIRALI (İngilizce) - 21 Haziran İlkokulu,
EMEL DÜNDAR (İngilizce) - Aykut Yiğit Ortaokulu,
EMEL ÖZDEN (İngilizce) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
EMİNE GÜNARSLAN LİMON (İngilizce) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, EMİNE IŞIK DEMİRHAN (İngilizce) - Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu,
FATMA KARAKAŞ (İngilizce) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
GÜLÇİN SAYGI (İngilizce) , Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu,
HAVVA YAMAK (İngilizce) - Güneşler Anadolu Lisesi,
MAHİ ÇELİKKAYA (İngilizce) - Adapazarı Prof. Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, MEHMET ÇELİK (İngilizce) - Üzeyir Garih Ortaokulu,
MELDA BECER (İngilizce) , Neviye İlkokulu,
NEVİN ARAS (İngilizce) - Arif Nihat Asya Ortaokulu,
NİLAY ÖVÜN (İngilizce) - Bahçelievler Gazi İlkokulu,
NURSEL KOCABAŞ (İngilizce) , Sapanca İmam Hatip Ortaokulu,
SEDA ERKOÇ (İngilizce) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
SEFER OCAK (İngilizce) - Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
SELÇUK ÖNDER (İngilizce) , Atatürk İlkokulu,
SELDA IRMAK (İngilizce) - Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi,
SELİM DURUKAN (İngilizce) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 121 SEVİL ER YAŞA (İngilizce) - Selçukbey Ortaokulu,
ŞEYMA ÇABAŞ SEVİM (İngilizce) Yenikent İmam Hatip Ortaokulu,
YELDA DEMİRCİ (İngilizce) - Zübeyde Hanım Ortaokulu,
YENER ÇAV AÇ (İngilizce) , Türk İş İlkokulu, ZÜBEYDE TURAN (İngilizce) - Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, HÜSEYİN KURUTAY (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi, NİLÜFER AKBALIK (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, OKTAY TEKİR (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, ÖZLEM KAYNAR (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Cumhuriyet Anadolu Lisesi,
SALİM KELEŞ (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
SELMA GÖKYOKUŞ (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
YASEMİN KÜÇÜKALP (Kimya/Kimya Teknolojisi) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi,
FERHAT DİLBER (Makine Tek./Makine ve Kalıp) - Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi,
AYFER KÖROĞLU (Matematik) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
BÜLENT ÇOPUR (Matematik) - Karasu Atatürk Anadolu Lisesi,
CANAN SATIR (Matematik) - Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi,
ELİF GÜLSEVER (Matematik) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ENVER TAŞ (Matematik) - Arifiye Fen Lisesi, EROL HOROZAL (Matematik) - Akyazı Konuralp İlkokulu, ESRA EROL TEKER (Matematik) - Erenler Anadolu Lisesi,
ESRA KURTULUŞ (Matematik) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi,
FATİH BAŞ (Matematik) - Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi,
HAKAN BİRLİK (Matematik) - 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
HÜLYA EROL (Matematik) - Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
LEMAN HOCAOĞLU (Matematik) - Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
MEVLİDE CANBOLAT (Matematik) - Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi,
MUHAMMET SERKAN GÜLTEKİN (Matematik) , Tes İş Adapazarı Anadolu Lisesi,
MUNİSE BÜYÜKBAYRAKTAROĞLU (Matematik) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, PELİN DAVARCIOĞLU İŞLER (Matematik) - Yunus Emre Anadolu Lisesi,
RECEP DEMİRCİ (Matematik) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ŞENGÜL KOÇ (Matematik) Tes İş Adapazarı Anadolu Lisesi,
VURAL GÖKGEDİK (Matematik) - Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi,
SEYFİ YÜCEL (Mobilya ve İç Mekan Tasarımı) - Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi,
AYŞE AYTAÇ (Okul Öncesi Öğrt) - Serdivan Özel Eğitim Anaokulu,

AYŞEN TURGAÇ (Okul Öncesi Öğrt) - Mehmet Zumra Kuş Ortaokulu,
DİLEK ÖZTÜRK (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu,
EMİNE UĞURLU (Okul Öncesi Öğrt) - Arifiye Anaokulu,
ESMA ÜLKÜ MACUN (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu,
ESRA ŞEKER (Okul Öncesi Öğrt) - Halime Çavuş Anaokulu,
FİGEN KARA (Okul Öncesi Öğrt) , Erenler İlkokulu,
GÜLDEN YILMAZTÜR K (Okul Öncesi Öğrt) - Ozanlar Anaokulu,
HACER KANAR (Okul Öncesi Öğrt) , Karaman İlkokulu,
HALİL RAHMAN GÜVENÇ (Okul Öncesi Öğrt) - Fatmana Okutan Anaokulu,
HANDE ÖZKILINÇ (Okul Öncesi Öğrt) , Konuklu İlkokulu,
NESRİN ÇORUH (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu,
NEVİN ÖZATA (Okul Öncesi Öğrt) , Atatürk İlkokulu,
ÖZGÜR DÖNMEZ (Okul Öncesi Öğrt) - Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
SEMRA ÖZTÜRK (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu, SERAP DOĞAN (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu,
SİBEL YAPAN (Okul Öncesi Öğrt) , Orhangazi İlkokulu,
SİNEM TOKGÖZ (Okul Öncesi Öğrt) - Kayalar Reşitbey İlkokulu,
ŞEYDA GÜNDOĞAN (Okul Öncesi Öğrt) - Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu, TÜLAY ASLIN (Okul Öncesi Öğrt) - Uzuncaorman Murat Nişancı İlkokulu,
YELİZ BİTİGEN (Okul Öncesi Öğrt) - Hacı Emine Oba İlkokulu,
DİLEK KAÇAR (Özel Eğitim) - Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi,
ELİF KOÇ (Özel Eğitim) - Serdivan Özel Eğitim Anaokulu,
HAFİZE AYYILDIZ GÖKTAŞ (Özel Eğitim) - Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi,
NESLİHAN BAYIRLI (Özel Eğitim) - Serdivan Özel Eğitim Anaokulu, TUĞÇE AKYILDIZ (Özel Eğitim) - Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Ortaokulu,
ESANUR TEPEBAŞI (Rehberlik) - Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi,
EZGİ KOCA (Rehberlik) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
FATIMA FİRDEVS ADAM KARDUZ (Rehberlik) - Yunus Emre İlkokulu,
HALİME İNCELEME UZUN (Rehberlik) , Mevlana İmam Hatip Ortaokulu,
HANDE YAMAN (Rehberlik) - 75. Yıl İlkokulu,
HÜLYA AKSOY (Rehberlik) - Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu,
KASIM KESKİNKILIÇ (Rehberlik) - Selçukbey Ortaokulu,
KÜBRA GEZMİŞ (Rehberlik) - Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi,
MEHMET YARDIMCI (Rehberlik) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi,
OSMAN AKGÜN (Rehberlik) , Sapanca İmam Hatip Ortaokulu,
RUKİYE BÜTÜN (Rehberlik) - Osmanbey Ortaokulu,
ÜMMİYE OCAK (Rehberlik) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ABİDİN AÇİCİ (Sınıf Öğretmenliği) , Türk İş İlkokulu,
ADEM KARA (Sınıf Öğretmenliği) , TOKİ Demokrasi İlkokulu,
AKİF ÖZMEN (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Nuri İlkokulu,
ALİM UZUN (Sınıf Öğretmenliği) -Mehmet Nuri İlkokulu,
ARZU PORİKLİ (Sınıf Öğretmenliği) , Kazımpaşa İlkokulu,
ARZU TARGAOĞLU (Sınıf Öğretmenliği) , Bakırlı İlkokulu,
ASUMAN KASIMOĞLU (Sınıf Öğretmenliği) , İsmet İnönü İlkokulu,
AYHAN SARI (Sınıf Öğretmenliği) Bahçelievler Gazi İlkokulu,
AYLA SERPİL KAYA (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Tömekçe İlkokulu,
AYŞE BEYAZTAŞ (Sınıf Öğretmenliği) , Türk İş İlkokulu,
AYŞE SANDIKKAYA (Sınıf Öğretmenliği) - Murtaza Erdoğan İlkokulu,
AYŞE ÜYE (Sınıf Öğretmenliği) , Abalı İlkokulu,
AYŞE GÜL EROL (Sınıf Öğretmenliği) , Erenler İlkokulu, AYŞEGÜL SERDAR (Sınıf Öğretmenliği) , Karaman İlkokulu,
BEKİR ÖLEMEZ (Sınıf Öğretmenliği) , Toki İlkokulu,
BEYZA HOŞSÖZ (Sınıf Öğretmenliği) , Akçakamış İlkokulu,
CEYDA AKTUNA SAKALLI (Sınıf Öğretmenliği) , Akçakamış İlkokulu,
EKBER ONUR ÖZBEK (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Hüseyin Zorlu İlkokulu, ELBEĞİ KARABULUT (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu, EMİNE ACARTÜRK (Sınıf Öğretmenliği) , Karaosman İlkokulu,
EMRE BAYRAK (Sınıf Öğretmenliği) Ekinli İlkokulu,
ERKAN EKİM (Sınıf Öğretmenliği) , Akyazı İlkokulu,
ERSİN ÖZYAVRU (Sınıf Öğretmenliği) , Sakarya İlkokulu,
EYLÜL ÖZMEN AN (Sınıf Öğretmenliği) - Hacı Emine Oba İlkokulu,
FADİME KÜÇÜKAY (Sınıf Öğretmenliği) , Resuller İlkokulu,
FATİH ŞAHİN (Sınıf Öğretmenliği) - Sezi Eratik İlkokulu,
FATMA KESKİN (Sınıf Öğretmenliği) - Bileciler Solaklar İlkokulu,
FATMA MIZRAK (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Tömekçe İlkokulu,
FERHAT GÜLENÇ (Sınıf Öğretmenliği) , Noksel İlkokulu,
EYZA PAMUKLAR (Sınıf Öğretmenliği) - Müşerref Sabri Köseoğlu İlkokulu,
GONCA EVİN (Sınıf Öğretmenliği) , TOKİ Demokrasi İlkokulu,
GÖKSEN İNAL (Sınıf Öğretmenliği) - Osman Salihoğlu İlkokulu,
GÖNÜL AKKURT (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu,
GÖNÜL EKŞİ (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Ahmet Akyol İlkokulu,
GÜLER DEMİRCİ (Sınıf Öğretmenliği) , Gazipaşa İlkokulu,
GÜLSEN AKBULUT (Sınıf Öğretmenliği) , Fatih İlkokulu,
GÜLTEN YALGIN (Sınıf Öğretmenliği) - 21 Haziran İlkokulu,
GÜNEŞ NEFESOĞLU (Sınıf Öğretmenliği) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
HAKKI ÇELİK (Sınıf Öğretmenliği) - Bahçelievler Gazi İlkokulu,
HASAN GÖKOZAN (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu, HASAN YILDIZ (Sınıf Öğretmenliği) , Selahiye İlkokulu,
HAVVA ULU (Sınıf Öğretmenliği) , Eser İlkokulu,
HEDİYE ALTUN (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Ayhan İlkokulu, İBRAHİM İSMİHAN (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
İMAHAN BENDER (Sınıf Öğretmenliği) , Eser İlkokulu, İSMAİL UMUT (Sınıf Öğretmenliği) , Karaosman İlkokulu, KEMAL BOY (Sınıf Öğretmenliği) - Ali Dilmen İlkokulu,
KEREM ÇETİN (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Fatih Kemal Yarar İlkokulu,
KUDRET SOYDAN (Sınıf Öğretmenliği) , Elbirlik İlkokulu,
MAKBULE AYAN (Sınıf Öğretmenliği) , Kuzuluk İlkokulu,
MAKBULE FET (Sınıf Öğretmenliği) , Eser İlkokulu,
MEHMET ECE (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
MELEK ERDAL (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Hacı Uzun İlkokulu,
MELİKE UYSAL (Sınıf Öğretmenliği) , Bakırlı İlkokulu,
MERYEM SEZER (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Tömekçe İlkokulu,
METİN TÜRKOĞLU (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Abdullah Ömür İlkokulu,
MİKAİL ALANKA (Sınıf Öğretmenliği) , Kurtuluş İlkokulu,
MUHARREM YALÇIN (Sınıf Öğretmenliği) - Yunus Emre İlkokulu, MUSA YALKIN (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Abdullah Ömür İlkokulu,
MUSTAFA DİNÇ (Sınıf Öğretmenliği) , Kayrancık İlkokulu, NALAN KARAASLAN (Sınıf Öğretmenliği) , İsmet İnönü İlkokulu,
NAZAN AYDIN (Sınıf Öğretmenliği) - Sait Faik Abasıyanık İlkokulu,
NAZİF ERMAN (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Ahmet Akyol İlkokulu,
NEJLA DARÇIN (Sınıf Öğretmenliği) - Bahçelievler Gazi İlkokulu,
NERMİN TANER (Sınıf Öğretmenliği) - Ahmet Akkoç İlkokulu,
NEVİN BERK (Sınıf Öğretmenliği) - Muazzez Sabri Gündoğar İlkokulu,
NİHAL GİRAL (Sınıf Öğretmenliği) , Büyükesence İlkokulu,
NİLÜFER AYDIN (Sınıf Öğretmenliği) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
NURAN YOLCU (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
NURPER ÖZPOLAT (Sınıf Öğretmenliği) - Bahçelievler Gazi İlkokulu,
NURSEL ÇAKAL (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Nuri İlkokulu,
NURTEN ŞAFAK (Sınıf Öğretmenliği) , Yalı İlkokulu,
ORHAN AY (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
ORHAN ONAY (Sınıf Öğretmenliği) , Türk İş İlkokulu,
OSMAN BOZKURT (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
OSMAN ÇALIK (Sınıf Öğretmenliği) - 17 Ağustos İlkokulu,
ÖMER ULUTAŞ (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
ÖZGÜR AYDAŞ (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Abdullah Ömür İlkokulu,
ÖZLEM ÇELİK (Sınıf Öğretmenliği) , Evrenköy İlkokulu,
ÖZNUR ARSLAN (Sınıf Öğretmenliği) - Kayalar Reşitbey İlkokulu,
PERİHAN HAZNEDAR (Sınıf Öğretmenliği) - Sinan Göksün İlkokulu,
RECEP İLHAN (Sınıf Öğretmenliği) - Necdet Islar İlkokulu,
SAADET İŞCAN (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Hacı Uzun İlkokulu,
SEBAHAT TAÇYILDIZ (Sınıf Öğretmenliği) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
SEDA ÇALIŞKAN (Sınıf Öğretmenliği) - Vali Mustafa Uygur İlkokulu,
SEMA ÖLEMEZ (Sınıf Öğretmenliği) , Toki İlkokulu,
SEMRA SÜZER (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Soykan İlkokulu,
SERKAN AYDOĞDU (Sınıf Öğretmenliği) , Fatmahanım İlkokulu,
SERPİL ŞİŞMAN (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Abdullah Ömür İlkokulu,
SEVİM ABANOZ (Sınıf Öğretmenliği) - İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokulu, SEVİM CANSEVERLİ (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu,
SEVİNÇ OYAN (Sınıf Öğretmenliği) , Akyazı İlkokulu,
SİBEL ORAL (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu,
SÜRMELİ DENİZ (Sınıf Öğretmenliği) - Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu,
ŞADİYE OĞUZER (Sınıf Öğretmenliği) - Bahçelievler Gazi İlkokulu,
TUNCAY ARABACI (Sınıf Öğretmenliği) , Toki İlkokulu,
TURGAY ARICIOĞLU (Sınıf Öğretmenliği) - Mehmet Nuri İlkokulu,
ÜLKÜ ERDEM EKİCİ (Sınıf Öğretmenliği) , Fatih İlkokulu,
ÜMMÜ ŞULE KARA YİĞİTLER (Sınıf Öğretmenliği) - Şehit Adil Arslan İlkokulu,
ÜNAL BAYBURT (Sınıf Öğretmenliği) - Vakıfkent Toki İlkokulu,
ÜNAL PİŞKET (Sınıf Öğretmenliği) , Orhangazi İlkokulu,
YAKUP AYIŞIK (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Ayhan İlkokulu,
YALÇIN KARABULUT (Sınıf Öğretmenliği) , Budaklar İlkokulu,
YASEMİN BEKTAŞ (Sınıf Öğretmenliği) , Noksel İlkokulu,
YASİN KARAKUŞ (Sınıf Öğretmenliği) - Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu,
YILMAZ DENİZ (Sınıf Öğretmenliği) - J ve J Konuralp İlkokulu,
YÜCEL ÖZDİLKURAL (Sınıf Öğretmenliği) , Atatürk İlkokulu,
ZEHRA EKİMCİ (Sınıf Öğretmenliği) , Hacıköy İlkokulu,
ZEKİ SOMUNCU (Sınıf Öğretmenliği) , Eser İlkokulu,
ZELİHA KAYA (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Ayhan İlkokulu,
ZERRİN ÖZYAVRU (Sınıf Öğretmenliği) - Talat Tömekçe İlkokulu,
ALİ ÇETİN (Sosyal Bilgiler) - Namık Kemal Ortaokulu,
ENGİN BİLALOĞLU (Sosyal Bilgiler) - 75. Yıl Ortaokulu,
FATMA ÜMİT ARSLAN KARACA (Sosyal Bilgiler) , Nazmiye / Ömer Sözer Ortaokulu,
GÜNEŞ KILINÇ (Sosyal) Arifiye Ortaokulu,
HATİCE TUĞBA ÖZKUL KILÇ (Sosyal Bilgiler) - Namık Kemal Ortaokulu,
HÜSEYİN MEHMETEFE NDİOĞLU (Sosyal Bilgiler) - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu,
İLKER ÜNERLİ (Sosyal Bilgiler) - Ali Dilmen Ortaokulu,
KERİM ÖZEN (Sosyal Bilgiler) , Erenler İmam Hatip Ortaokulu,
NURULLAH SEDAY (Sosyal Bilgiler) , Sapanca İmam Hatip Ortaokulu,
ORHAN ESEN (Sosyal Bilgiler) - Büyükgazi Ortaokulu,
RIFAT NACİ ÇELİK (Sosyal Bilgiler) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu,
SEZGİN DAMAR (Sosyal Bilgiler) , Hendek İmam Hatip Ortaokulu,
SONER ASLAN (Sosyal Bilgiler) - Akşemsettin Ortaokulu,
SUZAN KÖSE (Sosyal Bilgiler) , Arifiye İmam Hatip Ortaokulu,
UĞUR DİDİNMEZ (Sosyal Bilgiler) - Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu,
BÜLENT KAYA (Tarih) Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi,
HATİME ÜSTÜNER ÇELİK (Tarih) - Arifiye Fen Lisesi,
İSMAİL TOPRAK (Tarih) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi, KEMALETTİN KARIŞMA (Tarih) , Tes
İş Adapazarı Anadolu Lisesi, LEYLA KARAKOÇ (Tarih) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, MUHTEREM DEMİRKAN (Tarih) Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, MURAT KURT (Tarih) Yunus Emre Anadolu Lisesi,
ÖMER KARAHAN (Tarih) - Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi,
TAHSİN AYDOĞAN (Tarih) - Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
TARKAN GÜNDÜZ (Tarih) - Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
BURCU ÜLGEN (Teknoloji ve Tasarım) Eser Ortaokulu,
ÇAVUŞ GÜÇLÜ (Teknoloji ve Tasarım) -Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu,
ELİF AKTAN (Teknoloji ve Tasarım) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu,
MUKADDES MENEKŞE (Teknoloji ve Tasarım) - Karaosman Ortaokulu,
SEVDA YILDIZ (Teknoloji ve Tasarım) , Arifiye İmam Hatip Ortaokulu,
YASEMİN ÇELEBİ (Teknoloji ve Tasarım) , Erenler İmam Hatip Ortaokulu,
AYNUR AYCİBİN (Türk Dili ve Edebiyatı) - Yunus Emre Anadolu Lisesi,
BİLAL DUMRUK (Türk Dili ve Edebiyatı) - Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi,
GÜLSÜM ÇELİK (Türk Dili ve Edebiyatı) - Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi,
HARUN ÇELEBİ (Türk Dili ve Edebiyatı) - Erenler Anadolu İmam Hatip Lisesi,
HÜLYA DEMİRTAŞ (Türk Dili ve Edebiyatı) - Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, MESUT İSKENDER (Türk Dili ve Edebiyatı) - Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi, PERİHAN KARAKÜTÜK (Türk Dili ve Edebiyatı) - Yunus Emre Anadolu Lisesi, PINAR KARDAŞ (Türk Dili ve Edebiyatı) - Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi,
ŞÜKRAN GÜLEÇ (Türk Dili ve Edebiyatı) - Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi,
TAYYİP KOÇMAR (Türk Dili ve Edebiyatı) - Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi, AHMET ÖZTEKİN (Türkçe) , Geyve İmam Hatip Ortaokulu,
AYSUN CENGİZ (Türkçe) - Yeşiltepe Ortaokulu,
AYŞE HANIM OYMAK (Türkçe) - Berna Yılmaz Ortaokulu
, CİHAT SÖKMEZ (Türkçe) , Pamukova İmam Hatip Ortaokulu,
DENİZ AKTAN (Türkçe) - Şirinevler Ortaokulu,
GÖKHAN KOLAY (Türkçe) - Ali Dilmen Ortaokulu, RAHMİ AVCI (Türkçe) - Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu, RÜSTEM BUDAK (Türkçe) , Mevlana İmam Hatip Ortaokulu,
SERHAT ELMA (Türkçe) , Sapanca İmam Hatip Ortaokulu.
ŞEHLA ORDU (Türkçe) - Atatürk Ortaokulu, UĞUR YILMAZTÜRK (Türkçe) Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi.

Bu haber toplam 3774 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim